kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Japoński Festyn Kulturalny „Yatta!”
2007/11/8 16:40:00

W dniach 23-25 listopada br. w centrum handlowo - rozrywkowym Blue City w Warszawie odbędzie się Japoński Festyn Kulturalny „Yatta!”, organizowany przez Fundację Rozwoju Młodych Talentów Artystycznych Fermata z Warszawy.

Japoński Festyn Kulturalny YATTA! narodził się z połączenia wymyślonego przez Fundację Fermata Święta Sushi z Bunka no hi - autentycznym Dniem Kultury Japońskiej, obchodzonym w Kraju Kwitnącej Wiśni co roku 3 listopada.

Już po raz drugi 23, 24 i 25 listopada br. w centrum handlowo-rozrywkowym Blue City odbędzie się szereg imprez związanych z kulturą i obyczajami Japonii. Przez trzy dni pod fontanną (poziom „-1”) klienci Blue City podziwiać będą: występy artystów estradowych, pokazy tradycyjnych elementów kultury japońskiej, tj.: kaligrafii, origami i ikebany, prezentacje robienia sushi i ceremonie parzenia zielonej herbaty. Swoje umiejętności zaprezentują nie tylko mistrzowie sztuk walk (aikido, jujitsu, kendo, dosk), ale też specjaliści od władania samurajskimi mieczami. Planowane są również: turniej GO (japońska gra narodowa) oraz dyskoteka z udziałem japońskiego didżeja - DJ Riu.

Wśród atrakcji na szczególną uwagę zasługują: II Mistrzostwa Polski w Jedzeniu Sushi, II Mistrzostwa Polski Sushi Masterów, pokaz mody z papieru „W Konwencji Origami” autorstwa Ewy Robak, występ zespołu Marcina A. Steczkowskiego – The Transgress czy minirecitale piosenkarki REI.


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Japonia, Yatta, kultura


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»