kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Musical "Polita" w 3D na scenie teatru Studio Buffo
2014/8/22 18:50:00

We wrześniu na deskach teatru Studio Buffo będzie można oglądać musical "Polita" w technice 3D. Wielkie show o życiu legendarnej polskiej aktorki lat dwudziestych Poli Negri zostało zrealizowane przez teatr przy współpracy z oscarowym Studio Platige Image, które odpowiada za efekty 3D w spektaklu. W rolach głównych wystąpią: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Krzysztof Hulboj/Stefano Terrazzino oraz Artur Chamski.

W produkcję spektaklu „Polita”, który miał swoją premierę 31 grudnia 2011 roku na warszawskim Torwarze, zaangażowany został cały zespół artystyczny i techniczny teatru Studio Buffo. Twórcami spektaklu są autorzy
kultowych musicali: „Metro” oraz „Romeo i Julia” – Janusz Józefowicz (choreografia i reżyseria), Janusz Stokłosa (muzyka) i Agata Miklaszewska (libretto).

fot. Polita. Natasza Urbańska

„Polita” na deskach teatru Studio Buffo

Do tej pory musical „Polita” zobaczyło już ponad 100 000 widzów (52 spektakle w Polsce). W 22. sezonie teatralnym Studio Buffo spektakl wejdzie na scenę przy ul. Konopnickiej 6 – Na deskach Teatru będziemy mieli okazję zobaczyć nową, kameralną wersję Polity, co sprawi, że my – aktorzy będziemy bliżej widza – mówi Natasza Urbańska, odtwórczyni głównej roli w spektaklu. W maju tego roku „Polita” przez chwilę zagościła już na deskach teatru Buffo. Przeniesiona (wzorem „Metra” czy „Romea i Julii”) w o wiele bardziej kameralną przestrzeń, nie tylko nic nie straciła na swojej atrakcyjności, ale zyskała wielu nowych fanów. Zmiana rozmiaru widowiska została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Mimo innych wymiarów, z równą siłą działają wszystkie nowatorskie rozwiązania technologii 3D, potwierdzając niepodważalną przynależność „Polity” do teatru XXI w.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Natasza Urbańska, musical, spektakl, teatr


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »