kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Musical "Polita" w 3D na scenie teatru Studio Buffo
2014/8/22 18:50:00

We wrześniu na deskach teatru Studio Buffo będzie można oglądać musical "Polita" w technice 3D. Wielkie show o życiu legendarnej polskiej aktorki lat dwudziestych Poli Negri zostało zrealizowane przez teatr przy współpracy z oscarowym Studio Platige Image, które odpowiada za efekty 3D w spektaklu. W rolach głównych wystąpią: Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Mariusz Czajka, Krzysztof Hulboj/Stefano Terrazzino oraz Artur Chamski.

W produkcję spektaklu „Polita”, który miał swoją premierę 31 grudnia 2011 roku na warszawskim Torwarze, zaangażowany został cały zespół artystyczny i techniczny teatru Studio Buffo. Twórcami spektaklu są autorzy
kultowych musicali: „Metro” oraz „Romeo i Julia” – Janusz Józefowicz (choreografia i reżyseria), Janusz Stokłosa (muzyka) i Agata Miklaszewska (libretto).

fot. Polita. Natasza Urbańska

„Polita” na deskach teatru Studio Buffo

Do tej pory musical „Polita” zobaczyło już ponad 100 000 widzów (52 spektakle w Polsce). W 22. sezonie teatralnym Studio Buffo spektakl wejdzie na scenę przy ul. Konopnickiej 6 – Na deskach Teatru będziemy mieli okazję zobaczyć nową, kameralną wersję Polity, co sprawi, że my – aktorzy będziemy bliżej widza – mówi Natasza Urbańska, odtwórczyni głównej roli w spektaklu. W maju tego roku „Polita” przez chwilę zagościła już na deskach teatru Buffo. Przeniesiona (wzorem „Metra” czy „Romea i Julii”) w o wiele bardziej kameralną przestrzeń, nie tylko nic nie straciła na swojej atrakcyjności, ale zyskała wielu nowych fanów. Zmiana rozmiaru widowiska została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Mimo innych wymiarów, z równą siłą działają wszystkie nowatorskie rozwiązania technologii 3D, potwierdzając niepodważalną przynależność „Polity” do teatru XXI w.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Natasza Urbańska, musical, spektakl, teatr


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»