kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Sezon balowy w pełni. Karnawał w Wiedniu
2015/1/20 20:42:29

Legendarny Bal w Operze, Bal Cukierkowy czy Johanna Straussa - to tylko kilka najbardziej znanych w świecie karnawałowych imprez, które każdego roku w styczniu i lutym odbywają się w Wiedniu. Rocznie w stolicy Austrii odbywa się ponad 450 balów, w których bierze udział około pół miliona gości.

Sezon balowy w Wiedniu swój punkt kulminacyjny osiąga w styczniu i lutym. Za nami już Bal Sylwestrowy w Hofburgu czy Bal Kwiatowy (16.01.2015 r) organizowany w tym roku w duchu „150-lecia promenady Ringstrasse”.

fot. F1 Opernball_Votava

Przed nami znane na całym świecie bale grup zawodowych: jak np. Bal Myśliwych (26.01.2015), Bal Lekarzy (31.01.2015) oraz Bal Prawników (14.02.2015). Bal Właścicieli Kawiarni (Kaffeesiederball) (06.02.2015) zaliczany jest do wyjątkowo nastrojowych. Co roku przyciąga on około 5000 turystów do wiedeńskiego Hofburgu i znajdujących się w nim Sal Redutowych.

Strony: [1] [2] [3] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Wiedeń, bal, karnawał


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »