kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Jon Favreau kręci "Króla lwa"
2016/9/28 1:20:00

Jon Favreau odnalazł się w produkcjach dla młodszych widzów - i to takich, w których role głowne należą do zwierząt. Po "Księdze dżungli" zajmie się nowym "Królem lwem".

fot. Król LewStudio Disneya kontynuuje realizację aktorskich wersji swych animacji. Po "Pięknej i Bestii" z Emmą Watson, kolejnym tego typu projektem będzie "Król lew". Jon Favreau stanie za kamerą nadchodzącej produkcji. Dzieło zawierać ma piosenki znane z animacji (w tym słynny przebój "Can you feel the love tonight" Eltona Johna). Data premiery nie została jeszcze ustalona.

Film "Król lew" oryginalnie na ekrany kin wszedł w 1994 roku i zdobył dwa Oscary. Przez krytyków bajka opisywana była jako przeznaczone dla dzieci połączenie "Hamleta" i "Makbeta".

Dzieło doczekało się kontynuacji "Król Lew II: Czas Simby" oraz (mniej udanego) "Król Lew III. Hakuna Matata". Historia Simby i jego bliskich z Lwiej Skały do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością i wzbudza wzruszenie w w kolejnym pokoleniu widzów. Czy tak samo poruszająca będzie jej aktorska wersja?

Ostatni obraz Jona Favreau, także oparty na animacji film "Księga dżungli", zarobił ponad 960 milionów dolarów na całym świecie.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Disney, Jon Favreau, Król Lew, animacje, remake


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»