kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Konferencja „Kobieta w kulturze”
2009/2/28 17:50:00

4 marca na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się IV Międzynarodowa Konferencja na temat problematyki kobiecej w kontekście kulturowym i międzykulturowym z cyklu „Kobieta w kulturze". W tym roku przewodnim mottem konferencji jest hasło: „Kobieta, mężczyzna, miłość".

Podczas konferencji odbędą się wykłady plenarne i sympozja tematyczne. Po raz pierwszy w tym roku zorganizowana zostanie specjalna sesja poświęcona działaniom sektora pozarządowego na rzecz równouprawnienia i poprawy sytuacji kobiet i mężczyzn w Polsce i na świecie. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną filmy z cyklu „Kobieta w PRL-u" - Polskie Kroniki Filmowe, a także spektakl teatralny w wykonaniu więźniarek z Lublińca.Sympozja będą miały następując tematy: „Męskość i kobiecość a percepcja społeczna", „Miłość w perspektywie nauk humanistycznych", „Trudna miłość - perspektywa psychologiczna i medyczna", „Małżeństwo, rodzina miłość".
Szczegółowe informacje oraz program na stronie:


()
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: kobieta, konferencja, kultura, miłość, mężczyzna, sympozja


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»