kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Newsroom, Dziewczyny i Miasto cudów w wakacje w HBO
2012/7/13 0:50:00

Latem polskie HBO pokaże premierowo trzy seriale - "Newsroom", "Dziewczyny" i "Miasto cudów".

Pomysłodawcą "Newsroomu" jest Aaron Sorkin, zdobywca Oscara za "Social Network". W rolach głównych występują Jeff Daniels i Emily Mortimer. Serial pokazuje kulisy tworzenia serwisu informacyjnego, a także barwną galerię dziennikarzy, którzy codziennie toczą walkę, aby stacja wyemitowała przygotowany przez nich materiał. W program fikcyjnego serwisu informacyjnego zostały wplecione prawdziwe wydarzenia z ostatnich lat.

Serial "Dziewczyny" opowiada z kolei o życiu mieszkających w Nowym Jorku młodych kobiet. Bohaterkami są dwudziestokilkulatki, które wiodły dotychczas beztroskie i rozrywkowe życie, i nagle stają przed życiowymi decyzjami. Pomysłodawczynią i odtwórczynią jednej z ról w serialu jest Lena Dunham. W rolach głównych występują Allison Williams, Jemima Kirke, Lena Dunham and Zosia Mamet.

Natomiast "Miasto cudów" to wyprodukowany przez Starz serial z udziałem Olgi Kurylenko i Jeffreya Deana Morgana. Jego akcja rozgrywa się w barwnym środowisku gangsterów, hotelarzy i artystów w Miami Beach pod koniec lat 50. ubiegłego wieku.

Premiera "Newsroomu" odbędzie się 16 lipca o godzinie 22.00 na antenie HBO. Odkodowany pierwszy odcinek jest dostępny w HBO GO do 24 lipca. "Dziewczyny" trafią na antenę HBO 30 lipca o godzinie 23.00. Natomiast premiera "Miasta cudów" będzie miała miejsce 4 sierpnia o godzinie 22.00 również w HBO. Wszystkie seriale dostępne są także w serwisach HBO GO i HBO OD.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Dziewczyny, HBO, Miasto cudów, Newsroom, seriale


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »