kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przed nami finał 5. edycji Brave Kids
2014/7/7 23:30:00

W najbliższy piątek 11 lipca w Teatrze Polskim we Wrocławiu odbędzie się finał 5. edycji Brave Kids. To szczególne spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych i młodzieżowych pochodzących z różnych części świata. Młodzi artyści stworzą na scenie wspólne przedstawienie - zobaczymy artystyczne grupy dziecięce z 17 krajów świata.

Spektakl finałowy Brave Kids to fascynująca mozaika barw, rytmów i form ekspresji. Tylko wtedy na scenie będzie można zobaczyć tak niezwykłe połączenie różnych tradycji i kultur. Dzieci przyjechały m.in. z Maroka, Konga, Indonezji, Burundi, Brazylii czy Nepalu - to ponad 100 młodych artystów z 17 krajów.

– Wspólne przedstawienie tworzą młodzi artyści z odległych stron świata. Są otwarci, inspirują się i uczą wzajemnie – mówi Karol Gołaj, producent wykonawczy Brave Kids. – Z różnych tradycji muzycznych czy tańców czerpią jak z otwartej księgi. Wynikają z tego rzeczy niezwykłe i niespotykane. To będzie wyjątkowe wydarzenie!
fot. Brave Kids

Spektakl finałowy to kwintesencja Brave Kids. Tylko w czasie tego przedstawienia dzieci z Rumunii, Brazylii i Maroka mogą razem tańczyć do rytmu bębniarzy z Ugandy, akrobaci z Sankt Petersburga występować wspólnie z żonglerami z Indonezji i artystami z indyjskiej „Kolonii marionetek”, a w tradycyjnym irańskim teatrze grać dzieci z Zimbabwe czy Nepalu.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dzieci, sztuka, taniec, warsztaty


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »