kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Scorpions zapraszają na koncert w Krakowie
2015/11/19 19:00:00

4 marca 2016 roku w Tauron Arena Kraków wystąpi zespół Scorpions. Kapela postanowiła osobiście zaprosić polskich fanów na show.

Grupa nakręciła wideo, w którym zachęca sympatyków do udziału w przyszłorocznym koncercie. - We'll rock you like a hurricane - zapewniają rockmani. Basista bandu, Paweł Mąciwoda-Jastrzębski, trzyma w rękach kartkę z napisem "Spotkajmy się w Krakowie". Klip można zobaczyć .

Powołana 50 lat temu w niemieckim Hanowerze grupa ma na koncie wiele ponadczasowych hitów, w tym "Wind Of Change", "Rock You Like A Hurricane", "Send Me An Angel", "Big City Nights" czy "Still Loving You". Scorpions jest jednym z najlepiej sprzedających się zespołów wszech czasów, mogącym pochwalić się wynikiem ponad 75 milionów sprzedanych płyt na całym świecie. Do dnia dzisiejszego kapela Klausa Meine nagrała 20 albumów studyjnych, spośród których każdy cieszył się ogromną popularnością na niemal wszystkich kontynentach.

W 2016 roku Scorpions wystąpią w Polsce w ramach urodzinowej trasy, świętując okrągłą rocznicę 50 lat aktywności scenicznej.

Ceny biletów: GC - 290 zł,
Płyta A - 229 zł
Trybuny premium dół - 320 zł
Trybuny tył dół - 255 zł
Trybuny góra - 190 zł
VIP - 699 zł

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: Prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Kraków, koncert, rock, scorpions


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»