kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Sonia Bohosiewicz pisze o seksie
2011/1/11 0:30:00

Do sieci trafił właśnie zwiastun komedii "Wojna żeńsko-męska" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W roli głównej pojawia się Sonia Bohosiewicz.

Bohaterką jest bezrobotna dziennikarka, która walczy z nadwagą i brakami na koncie skuteczniej niż Bridget Jones. Chociaż o mężczyznach wie znacznie więcej niż wszystkie Lejdis razem wzięte, znalezienie tego właściwego będzie wymagało od niej nie lada wysiłku. Szczególnie, że jej dorosła córka nie tylko bezlitośnie ocenia jej poczynania, ale sama liczy na radę matki w miłosnych perypetiach. W roli córki zaprezentuje się młodsza siostra Bohosiewicz, Maja.

W filmie występują również Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch.

Dzieło zapowiadane jest jako "nieprzyzwoicie śmieszna komedia z nieprzyzwoicie wysokim budżetem" oraz "spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem"".

Premiera planowana jest na ten 25 lutego 2011 roku.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Grażyna Szapołowska, Grażyna Wolszczak, Sonia Bohosiewicz, Tamara Arciuch, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Wojciech Mecwaldowski, film


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »