kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wampiry i wilkołaki nadal rządzą w Ameryce
2011/11/28 0:40:00

Obraz "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office'u. W pierwszej odsłonie dwuczęściowego finału śledzimy losy wampira Edwarda i jego ukochanej Belli po ślubie. Przy dziewczynie oczywiście nie może zabraknąć wilkołaka, Jacoba. W najnowszej produkcji ponownie występują Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner. Dzieło wyreżyserowane przez Billa Condona zarobiło kolejne 42 miliony dolarów, co daje łącznie 221 milionów zysku w USA.

Najwyżej notowaną nowością są "Muppety", które wskoczyły na drugą pozycję. W nowym filmie o Kermicie i jego ekipie można zobaczyć i usłyszeć takie gwiazdy, jak Jason Segel, Amy Adams, Zach Galifianakis, Mila Kunis i Emily Blunt. Film wyreżyserował James Bobin według scenariusza Segela i Nicholasa Stollera. Po pierwszym weekendzie producenci zyskali 29,5 miliona dolarów.

Pozostałe dwie nowości to także propozycje dla najmłodszych. Na czwartej lokacie animacja "Artur ratuje święta" o fajtłapowatym synu Mikołaja, który postanawia dostarczyć prezent dziewczynce, o której przez przypadek zapomniano. Obraz w reżyserii Sarah Smith przyniósł dochód 12,7 milionów dolarów.

Oczko niżej pojawił się trójwymiarowy film Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek". Głównym bohaterem obrazu, który rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, jest 12-letni sierota, który mieszka na paryskim dworcu kolejowym. Pewnego dnia chłopiec wplątuje się w tajemniczą aferę, w której dość znaczące role odgrywają... jego nieżyjący ojciec i robot. Główne role zagrali Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloë Moretz, Ray Winstone, Jude Law i w roli tytułowej Asa Butterfield.

1. "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" - 42 miliony dolarów
2. "The Muppets" - 29,5 miliona dolarów
3. "Happy Feet: Tupot małych stóp 2" - 13,4 miliona dolarów
4. "Artur ratuje święta" - 12,7 miliona dolarów
5. "Hugo i jego wynalazek" - 11,3 miliona dolarów
6. "Jack and Jill" - 10,3 miliona dolarów
7. "Immortals. Bogowie i herosi 3D"- 8,8 miliona dolarów
8. "Kot w butach" - 7,45 miliona dolarów
9. "Tower Heist: Zemsta cieciów" - 7,32 miliona dolarów
10. "Spadkobiercy" - 7,2 miliona dolarów


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: The Muppets, Zmierzch, happy Feet


 


 


 

Ta pizza jest jedną z najłatwiejszych, a jednocześnie najsmaczniejszych. Jedyna trudność to "lepienie pieroga", ale nawet niekształtna smakuje znakomicie.»