kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Wampiry i wilkołaki nadal rządzą w Ameryce
2011/11/28 0:40:00

Obraz "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" drugi tydzień z rzędu utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office'u. W pierwszej odsłonie dwuczęściowego finału śledzimy losy wampira Edwarda i jego ukochanej Belli po ślubie. Przy dziewczynie oczywiście nie może zabraknąć wilkołaka, Jacoba. W najnowszej produkcji ponownie występują Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner. Dzieło wyreżyserowane przez Billa Condona zarobiło kolejne 42 miliony dolarów, co daje łącznie 221 milionów zysku w USA.


Najwyżej notowaną nowością są "Muppety", które wskoczyły na drugą pozycję. W nowym filmie o Kermicie i jego ekipie można zobaczyć i usłyszeć takie gwiazdy, jak Jason Segel, Amy Adams, Zach Galifianakis, Mila Kunis i Emily Blunt. Film wyreżyserował James Bobin według scenariusza Segela i Nicholasa Stollera. Po pierwszym weekendzie producenci zyskali 29,5 miliona dolarów.

Pozostałe dwie nowości to także propozycje dla najmłodszych. Na czwartej lokacie animacja "Artur ratuje święta" o fajtłapowatym synu Mikołaja, który postanawia dostarczyć prezent dziewczynce, o której przez przypadek zapomniano. Obraz w reżyserii Sarah Smith przyniósł dochód 12,7 milionów dolarów.

Oczko niżej pojawił się trójwymiarowy film Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek". Głównym bohaterem obrazu, który rozgrywa się w latach 30. ubiegłego stulecia, jest 12-letni sierota, który mieszka na paryskim dworcu kolejowym. Pewnego dnia chłopiec wplątuje się w tajemniczą aferę, w której dość znaczące role odgrywają... jego nieżyjący ojciec i robot. Główne role zagrali Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloë Moretz, Ray Winstone, Jude Law i w roli tytułowej Asa Butterfield.

1. "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1" - 42 miliony dolarów
2. "The Muppets" - 29,5 miliona dolarów
3. "Happy Feet: Tupot małych stóp 2" - 13,4 miliona dolarów
4. "Artur ratuje święta" - 12,7 miliona dolarów
5. "Hugo i jego wynalazek" - 11,3 miliona dolarów
6. "Jack and Jill" - 10,3 miliona dolarów
7. "Immortals. Bogowie i herosi 3D"- 8,8 miliona dolarów
8. "Kot w butach" - 7,45 miliona dolarów
9. "Tower Heist: Zemsta cieciów" - 7,32 miliona dolarów
10. "Spadkobiercy" - 7,2 miliona dolarów


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: The Muppets, Zmierzch, happy Feet


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »