kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

ABBA The Show
2013/2/4 21:20:00

Grupa ABBA The Show odwiedzi Polskę w ramach międzynarodowego tournee. Już na początku marca zagra w Katowicach, we Wrocławiu i w Gdańsku.

Koncert ABBA The Show - The Ulitmate Tribute to Abba osiągnął globalny sukces. Do tej pory grupa zagrała dla ponad 2 mln fanów w 37 krajach.

W zespole występuje dwóch muzyków z oryginalnego zespołu - perkusista Roger Palm oraz saksofonista Ulf Andersson. Doskonale pamiętają emocje lat 70. Podkreślają, że dzisiejsze występy na żywo, dzięki nowej technologii i oprawie scenicznej, są jeszcze bardziej nostalgiczne i niezapomniane. Towarzyszą im dwie szwedzkie wokalistki: Katja oraz Camilla, która jeszcze jako mała dziewczynka śpiewała w chórkach ABBY. W ich wykonaniu można usłyszeć między innymi Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Knowing Me Knowing You i wiele innych utworów.

Gościem specjalnym w ramach całej produkcji jest Narodowa Orkiestra Symfoniczna z Londynu pod batutą Matthew Freemana.

Show cieszy się także uznaniem członków oficjalnego międzynarodowego fanklubu ABBY.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ABBA, koncert, muzyka


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »