kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel uczą tańczyć
2006/10/30 22:00:00

„Hakiel Akademia Tańca to nie tylko szkoła tańca. To połączenie profesjonalizmu i wieloletniego doświadczenia, z marzeniami i olbrzymią pasją. Nasza para jest przykładem na to, że taniec to nie tylko rytm, kroki i muzyka, ale również możliwość poznania nowego świata, zdobycia nowych doświadczeń i kto wie, może spotkania swojego przeznaczenia…”. Tak opowiadają o swoim przedsięwzięciu - Akademii Tańca - Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Pierwsze pary ruszą na parkiet już 6 listopada.

Program nauki tańca w Akademii został podzielony na dwa bloki tematyczne, tak aby każdy mógł wybrać najbardziej odpowiadający mu styl:

LATINO SOLO – zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie zawierające elementy Salsy, Samby, Cha-chy i Rumby oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej pozwolą zgubić zbędne kilogramy. Zajęcia LATINO SOLO kształtują nie tylko zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają samopoczucie. Zajęcia trwają 60 minut, odbywają się zarówno raz jak i dwa razy w tygodniu. Od 12 lat.

TANIEC TOWARZYSKI – zajęcia skierowane zarówno do par jak i osób solo. Wyszkoleni instruktorzy nauczą tańców latynoamerykańskich i standardowych, poczynając od rozpoznawania rytmów, stawiania pierwszych kroków tanecznych, aż po swobodne poruszanie się po parkietach. Zajęcia trwają 90 minut i odbywają się raz w tygodniu. Od 12 lat.

Przewidziane są też zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci.



Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, taniec


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »