kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rusza konkurs "Gitara jest kobietą"
2015/3/10 23:06:51

Organizatorzy Gitarowego Rekordu Guinnessa organizują konkurs "Gitara jest kobietą" adresowany do gitarzystek, w którym główną nagrodą jest występ na scenie razem z gwiazdami gitary. Zwyciężczynie wezmą udział w biciu rekordu. Prócz własnego repertuaru, trzeba przygotować jeden utwór Jimiego Hendrixa we własnej aranżacji.

1 maja, jak co roku, spotkamy się we Wrocławiu, by ponownie podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Grali już z nami Deep Purple, Europe, Ten Years After, Marcus Miller, Tommy Emmanuel, Al di Meola, Steve Vai, The Animals i chyba wszyscy najważniejsi polscy gitarzyści. Przypominamy, że główną nagrodą jest występ na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa, podczas koncertu, który co roku gromadzi wiele tysięcy widzów!

W zeszłym roku pobiliśmy swój własny rekord, gdy 7344 gitarzystów wspólnie zagrało nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa. Występ na głównej scenie, razem z gwiazdami gitary, przed wielotysięczna publicznością z całej Europy, to niewątpliwie nobilitacja do każdego artysty.

Konkurs GITARA JEST KOBIETĄ adresowany jest do gitarzystek – liderek zespołów lub solistek, które chciałyby dołączyć do grona gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa. W konkursie mogą wziąć udział grające na gitarze solistki, lub zespoły, których liderką jest grająca na gitarze dziewczyna. Prosimy nie zgłaszać zespołów, których liderką nie jest gitarzystka!

Zasady są proste - wysyłacie nam zgłoszenie, w którym dostępne są Wasze profile na myspace, fb lub youtube, gdzie możemy Was posłuchać. My wybieramy kapele lub solistki, które zapraszamy na przesłuchania koncertowe we wrocławskim klubie muzycznym Alive.

Uwaga! Specjalnie na przesłuchania, oprócz swojego repertuaru, musicie przygotować przynajmniej jeden utwór Jimiego Hendrixa w Waszej aranżacji. Możecie puścić wodze swojej muzycznej fantazji!

Przesłuchania są otwarte dla publiczności i to właśnie publiczność wspólnie z jury zdecyduje, kto przejdzie do finału i powalczy o zwycięstwo. Im bardziej spodobacie się publiczności na koncercie konkursowym, tym większe macie szanse na wygraną! W przesłuchaniach wyłonieni zostaną artyści, którzy dostaną nominację do koncertu finałowego.

Koncert finałowy odbędzie się 30 kwietnia, w przeddzień bicia rekordu, w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1, a wykonawców oceniać będzie jury pod przewodnictwem Leszka Cichońskiego.


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: gitara, koncert, konkurs, rekord guinnessa


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »